

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 490473 |
|---|---|
| Rozmiar | 40 x 140 cm |
| Szerokość towaru | 40 cm |
| Długość towaru | 140 cm |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe |
| Wzór | w kwiaty |
| Plamoodporność | Nie |
| Gramatura materiału | 175 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
Elegancki bieżnik stołowy zdobiony delikatnym nadrukiem kwiatowym, który zachwyca subtelną kolorystyką i naturalnym charakterem. Tkanina o widocznym, naturalnym splocie nadaje całości szlachetnego wyglądu, podkreślając klasyczny styl aranżacji stołu.
Stonowana paleta barw oraz roślinny motyw sprawiają, że bieżnik doskonale komponuje się zarówno z jasną, jak i drewnianą zastawą. Idealnie sprawdzi się jako dekoracja stołu w jadalni, salonie lub kuchni, wprowadzając do wnętrza lekkość i elegancję.
To doskonały wybór na co dzień oraz na wyjątkowe okazje, kiedy liczy się estetyka i dopracowany detal.
Cechy produktu:
Dane techniczne:
szerokość: 40 cm
długość: 140 cm
skład: 100% poliester

