

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 415728 |
|---|---|
| Rozmiar | 40 x 180 cm |
| Szerokość towaru | 40 cm |
| Długość towaru | 180 cm |
| Rodzaj tkaniny | ekologiczne, bawełniane |
| Wzór | roślinne, w kwiaty, kolorowy |
| Plamoodporność | Nie |
| Gramatura materiału | 200 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 410 g |
Poszukujesz wyjątkowego nakrycia stołu? Malowany pędzlem kwiatowy wzór zdobi obrus z bawełnianej tkaniny z kolekcji NATURA. Artystyczny nadruk pieknie wyróżnia się na gładkim tle w kolorze złamanej bieli. Zaprojektowany przez designerów zgodnie z najmodniejszymi trendami w dekoracji wnętrz odświeży wizualnie wnętrze kuchni czy jadalni. Bieżnik wykonany z naturalnej przędzy bawełnianej, zdobiony barwnym kwiatowym wzorem zdobiącym jego krawędzie pięknie podkreśli nakrycie stołu.
Wybierając ten produkt wprowadzisz do wnętrza nutę romantycznego nastroju - w takim towarzystwie przyjemnie będzie wypić poranną kawę lub spotkać się w rodzinnym gronie przy wspólnym posiłku. Naturalna bawełniana tkanina jest łatwa w prasowaniu, a kolorowy nadruk trwały i wyjątkowo efektowny, nie spiera się nawet po wielu praniach. Szczerze polecamy.
Dane techniczne:
długość: 40 cm
szerokość: 180 cm
skład: 100% bawełna
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza przez płótno ochronne | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Prasować wyłącznie z lewej strony | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

