

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia
| SKU | 456449 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 140 cm |
| Szerokość towaru | 45 cm |
| Długość towaru | 140 cm |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, poliestrowe, gobelinowe |
| Wzór | świąteczne, kolorowy |
| Plamoodporność | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 63% POLIESTER, 34% BAWEŁNA, 3% AKRYL |
| Tolerancja rozmiaru | 1% |
| Waga netto | 410 g |
Świąteczny bieżnik gobelinowy, to wyjątkowy dodatek, który wprowadzi do wnętrza magiczny klimat Bożego Narodzenia. Wykonany z mieszanki wysokiej jakości włókien bawełny, akrylu i poliestru, bieżnik łączy w sobie trwałość, elegancję oraz wyjątkowy design. Tkanina gobelinowa ozdobiona barwnym wzorem z motywem gwiazd betlejemskich, to dekoracja dodająca wnętrzu świątecznego klimatu. Taki bieżnik doskonale sprawdzi się podczas świątecznych spotkań przy stole, tworząc ciepłą, rodzinną atmosferę i stanowiąc centralny punkt dekoracyjny.
Dane techniczne:
szerokość: 45 cm
długość: 140 cm
skład: 63% poliester, 34% bawełna, 3% akryl,
gramatura: 315 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 3%
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza przez płótno ochronne | |
| Ostrożne użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

