

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 416096 |
|---|---|
| Rozmiar | 40 x 100 cm |
| Szerokość towaru | 40 cm |
| Długość towaru | 100 cm |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, poliestrowe, gobelinowe |
| Wzór | w kwiaty, kolorowy |
| Plamoodporność | Nie |
| Gramatura materiału | 410 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 63% POLIESTER, 34% BAWEŁNA, 3% AKRYL |
| Waga netto | 350 g |
Szukasz tradycyjnych wzorów, które pięknie zaprezentują się w klasycznym wnętrzu? Bieżnik gobelinowy wykonany z grubej tkaniny ozdobiony motywem kwitnących magnolii inspirowany stylem folk, to dekoracja dodająca stylu wnętrzu. Grubsza żakardowa tkanina gwarantuje piękny efekt dekoracyjny, a uzyskany techniką tkania wzór sprawia, że bieżnik pięknie się prezentuje zarówno we wnętrzu w stylu rustykalnym, jak i w nowoczesnej stylizacji retro czy folk. Wysoka jakość oraz staranne wykonanie gwarantują satysfakcję z produktu, a kwiatowy motyw znakomicie ożywia wnętrze, wprowadzając do aranżacji świeżość i radosny nastrój.
Dane techniczne:
szerokość: 40 cm
długość: 100 cm
skład: 100% poliester - tkanina gobelinowa
gramatura: 410 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 3%
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

