

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia
| SKU | 484864 |
|---|---|
| Rozmiar | 110 x 140 cm |
| Szerokość towaru | 110 cm |
| Długość towaru | 140 cm |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, poliestrowe, wodoodporne |
| Wzór | roślinne |
| Plamoodporność | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 80% POLIESTER, 20% BAWEŁNA |
Bieżnik plamoodporny z uroczym nadrukiem oliwek to praktyczny i dekoracyjny dodatek do każdego stołu. Wykonany z mieszanki włókien poliestru i bawełny, łączy trwałość materiału z przyjemnym w dotyku wykończeniem. Bieżnik doskonale sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i podczas wyjątkowych okazji, chroniąc blat przed zabrudzeniami, a jednocześnie wprowadzając radosny, owocowy akcent do wnętrza.
Cechy produktu:
plamoodporny bieżnik z nadrukiem oliwek
wykonany z mieszanki poliestru i bawełny
trwały i przyjemny w dotyku materiał
łatwy w utrzymaniu czystości
idealny do codziennego użytku i okazjonalnie
dekoracyjny i wprowadzający radosny akcent do wnętrza
Dane techniczne:

