

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 456106 |
|---|---|
| Rozmiar | 40 x 140 cm |
| Szerokość towaru | 40 cm |
| Długość towaru | 140 cm |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe |
| Wzór | świąteczne, kolorowy |
| Plamoodporność | Nie |
| Gramatura materiału | 240 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 600 g |
Świąteczny bieżnik wykonany z miękkiego welwetu to elegancki i luksusowy dodatek do bożonarodzeniowego stołu. Delikatny, aksamitny materiał welwetowy nadaje bieżnikowi subtelny połysk, który pięknie odbija światło, tworząc ciepłą i przytulną atmosferę. Złote śnieżynki, starannie naniesione na powierzchnię tkaniny, dodają bieżnikowi odświętnego charakteru, wprowadzając magiczny akcent zimowej scenerii. Idealnie komponuje się z elegancką zastawą, tworząc stylową aranżację, która zachwyci gości i domowników. Ten bieżnik będzie nie tylko pięknym dodatkiem do wnętrza, ale także wspaniałym pomysłem na świąteczny prezent dla osób ceniących sobie klasyczne i luksusowe dekoracje.
Dane techniczne:
szerokość: 40 cm
długość: 140 cm
skład: 100% poliester - welwet
gramatura: 240 g/m2
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Pranie delikatnie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

