

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 395290 |
|---|---|
| Rozmiar | 10 x 6 x 36 cm |
| Szerokość towaru | 10 cm |
| Długość towaru | 6 cm |
| Wysokość towaru | 36 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 50% ŻYWICA POLIESTROWA, 50% KAMIONKA |
| Waga netto | 950 g |
Dane techniczne:
długość: 10 cm
szerokość: 6 cm
wysokość: 36 cm
skład: 50% żywica poliestrowa, 50% kamionka

