

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 460884 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Stopień zaciemnienia | o małym stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Rodzaj tkaniny | etaminowe, poliestrowe, półprzezroczyste |
| Wzór | w kwiaty |
| Gramatura materiału | 90 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 400 g |
Firana gotowa z etaminy, to wyjątkowy sposób na wprowadzenie delikatnego, a zarazem eleganckiego akcentu do wnętrza. Etamina, charakteryzująca się lekkością i przezroczystością, pozwala na przepuszczanie światła, co sprawia, że pomieszczenie wydaje się jaśniejsze i bardziej przestronne. Piankowy nadruk kwiatów dodaje subtelnego blasku i nadaje tkaninie dekoracyjny, wyrafinowany wygląd. Motywy kwiatowe wprowadzają do wnętrza naturalny, romantyczny klimat, sprawiając, że taka dekoracja okienna pasuje zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji, podkreślając ich styl i elegancję. Zastosowany system szerokich przelotek pozwala na szybkie i wygodne upięcie firany na karniszu drążkowym.
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
wysokość: 250 cm
skład: 100 % poliester
ilość przelotek: 8 szt.
średnica przelotki: 4 cm
tolerancja rozmiaru: +/- 3%
| Pranie ręcznie | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

