

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 357662 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Stopień zaciemnienia | o małym stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Rodzaj tkaniny | etaminowe, półprzezroczyste |
| Wzór | fantazyjne, w kropki, 3d, z pomponami |
| Gramatura materiału | 50 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 400 g |
Firany na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby firana się kończyła.
Dane techniczne:
wysokość: 250 cm
szerokość: 140 cm
ilość przelotek: 8 szt.
średnica przelotki: 4 cm
skład: 100% poliester
tolerancja rozmiaru: +/- 5 cm
| Prasować bez pary | |
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować wyłącznie z lewej strony | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

