

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 439369 |
|---|---|
| Rozmiar | 350 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 350 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Stopień zaciemnienia | o małym stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | taśma/tunel/żabki |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe, szyfonowe |
| Wzór | roślinne, kolorowy |
| Gramatura materiału | 80 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 300 g |
Marzysz o odświeżeniu aranżacji swojego mieszkania? Postaw na lekką i zwiewną dekorację okienną BETSY, uszytą z lekkiej, półtransparentnej tkaniny szyfonowej, która będzie piękną ozdobą okna w każdym pomieszczeniu. Niezwykle subtelny wzór delikatnych, zielonych gałązek sprawia, że pomieszczenie nabiera lekkości i świeżości. Dekoracja zaprojektowana z dbałością o szczegóły, będzie idealnym uzupełnieniem aranżacji w romantycznym stylu. Gałązki delikatnie spływają z górnej części tkaniny co daje efekt kaskady. Dekoracja posiada taśmę marszczącą, idealną do tradycyjnych karniszy, dzięki której możesz zawiesić zasłonę za pomocą agrafek, haczyków lub żabek. Zasłona posiada również tunel, który daje możliwość włożenia tkaniny na drążek karnisza, bez potrzeby użycia żabek czy agrafek. Zasłona jest łatwa w konserwacji - z łatwością wypierzesz ją w pralce w 30oC.Nie czekaj - już dziś odśwież swoje wnętrze i dodaj mu koloru!
Zasłony na taśmie: mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby zasłona się kończyła.
Dane techniczne:
szerokość: 350 cm
wysokość: 250 cm
skład: 100 % poliester
szerokość taśmy marszczącej: 8 cm
wysokość wypustki nad taśmą: 3 cm
gramatura: 80 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 5%
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

