

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 408986 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Stopień zaciemnienia | o małym stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Średnica zew. przelotki | 4 cm |
| Rodzaj tkaniny | matowe, ekologiczne, z siatki, gładkie, bez prasowania |
| Wzór | jednokolorowe |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 700 g |
Dekoracja okienna NADIN o strukturze siatki to dekoracja, która z pewnością przypadnie do gustu wielbicielkom naturalnych dekoracji w stylu eko. Szczególnie idealnie sprawdzi się w aranżacji w stylu rustykalnym ale jest również dobrą propozycją dla wnętrz urządzonych w nostalgicznym stylu retro. Idealnie sprawdzi się jako dekoracja w okresie jesienno-zimowym, ocieplając wizualnie wnętrze. Dekoracja o luźnym splocie delikatnie osłania okno subtelnie filtrując światło słoneczne, co sprawia, że zasłona nie zaciemnia pomieszczenia i zapewnia we wnętrzu przyjemną atmosferę. Praktyczne przelotki umocowane w górnej części tkaniny gwarantują szybką i bezproblemową zmianę dekoracji okiennej i sprawiają, że zasłona miękko spływa z karnisza, i łatwo ją ułożyć w symetryczne fale.
Firany na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby firana się kończyła.
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
wysokość: 250 cm
skład: 100% poliester
średnica przelotki: 4 cm
ilość przelotek: 8 cm
gramatura: 210 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 5%
| Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

