

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 401090 |
|---|---|
| Rozmiar | 150 x 200 cm |
| Szerokość towaru | 150 cm |
| Długość towaru | 200 cm |
| Gramatura materiału | 250 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe |
| Wzór | we wzory geometryczne, jednokolorowe |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 850 g |
Efektowny koc z wytłaczanym wzorem w jodełkę, którym pięknie udekorujesz swój salon lub sypialnię. Niezwykle miękka i miła w dotyku tkanina, z której uszyto koc sprawia, że z rozkoszą otulisz się nim każdego wieczoru.
Koc CINDY 5 posłuży Ci zarówno jako przyjemne okrycie, jak i jako zjawiskowe okrycie dla łóżka. Tkanina o oryginalnej fakturze, którą dekoruje wzór dający wrażenie efektu 3D, pięknie zaprezentuje się na sypialnianym łóżku czy salonowej kanapie. Subtelny, geometryczny wzór koca podkreśli nowoczesny charakter wnętrza, nadając mu przy tym przytulnego klimatu. Szeroka paleta kolorów dostępnych w kolekcji CINDY 5 pozwoli na uzupełnienie kolorystyki każdego wnętrza. Miękki, starannie wykonany koc to praktyczny i piękny dodatek, który obowiązkowo powinien znaleźć się w każdym domu.
Dane techniczne:
długość: 150 cm
szerokość: 200 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 250 gsm
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

