

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 489202 |
|---|---|
| Rozmiar | 120 x 170 cm |
| Szerokość towaru | 120 cm |
| Długość towaru | 170 cm |
| Grubość | 8 mm |
| Gramatura materiału | 1 500 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | polipropylen |
| Wzór | we wzory geometryczne, wytłaczane, modne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIPROPYLEN |
Stylowy dywan o wyrazistym wypukłym, tłoczonym wzorze łuków, który układa się w pełną harmonii, geometryczną kompozycję. Trójwymiarowa struktura pięknie odbija światło i nadaje powierzchni eleganckiego charakteru. To model, który świetnie prezentuje się w nowoczesnych, minimalistycznych i klasycznie urządzonych wnętrzach.
Wykonany w 100% z polipropylenu, dzięki czemu runo jest odporne na codzienne użytkowanie, łatwe do czyszczenia i przyjemne w dotyku.
Spód wykonany z juty zapewnia stabilność, sztywność oraz trwałą konstrukcję dywanu.
Runo o wysokości ok. 8 mm oraz gramatura 1500 gsm sprawiają, że dywan jest gęsty, dobrze się układa i wygląda bardzo estetycznie.
Cechy produktu:
Dane techniczne:
| Nie prać | |
| Suszyć w pozycji poziomej | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

