

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 490187 |
|---|---|
| Rozmiar | 80 x 150 cm |
| Szerokość towaru | 80 cm |
| Długość towaru | 150 cm |
| Grubość | 10 mm |
| Gramatura materiału | 2 000 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe, polipropylen |
| Wzór | abstrakcyjne, modne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 60% POLIESTER, 40% POLIPROPYLEN; TYŁ: JUTA |
Dywan ASIA4 to wyjątkowo subtelny model, który wnosi do wnętrza lekkość i elegancję. Jego abstrakcyjny wzór oparty na delikatnych przejściach beżu, kremu i szarości tworzy efekt spokojnej, artystycznej kompozycji przypominającej rozmyte tło malarskie. Nieregularne tekstury i miękkie cieniowania nadają dywanowi głębi oraz naturalnej harmonii, dzięki czemu pięknie wtapia się w aranżację, nie dominując przestrzeni.
Jasna kolorystyka rozświetla pomieszczenie i optycznie powiększa przestrzeń. Dywan doskonale sprawdzi się w stonowanych wnętrzach scandi, soft loft, modern czy minimalistycznych kompozycjach. Jego runo o wysokości 10 mm jest miękkie, sprężyste i przyjemne w dotyku, co wprowadza do wnętrza dodatkową warstwę komfortu.
To idealny dywan dla osób, które chcą stworzyć spokojną, przytulną i stylową przestrzeń z delikatnym artystycznym akcentem.
CECHY
Dane techniczne:
| Nie prać | |
| Suszyć w pozycji poziomej | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

