

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 459794 |
|---|---|
| Rozmiar | 60 x 90 cm |
| Szerokość towaru | 60 cm |
| Długość towaru | 90 cm |
| Gramatura materiału | 1 800 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Wzór | z cyrkoniami |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 850 g |
Dywanik CHIC to połączenie komfortu i modnej stylistyki glamour. Miękki i delikatny w dotyku, wykonany w 100% z naturalnej bawełny zapewnia stopom miękkość i komfort użytkowania. Udekorowany kryształami zachwyca nowoczesną stylistyką. Wybierając go masz pewność, że znakomicie wkomponuje się w aktualne trendy dekoracji wnętrz oraz zapewni komfort Twoim stopom, chroniąc je przed zetknięciem z zimną podłogą. Kolekcja dostępna jest w kilku kolorach i rozmiarach, pozwala na dopasowanie do konkretnego pomieszczenia. Uniwersalny charakter zachęca do wykorzystania go nie tylko w obrębie łazienki.
Dane techniczne:
szerokość: 60 cm
długość: 90 cm
skład: 100% bawełna
gramatura: 1800 g/m2
| Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

