

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 452429 |
|---|---|
| Rozmiar | 50 x 70 cm |
| Szerokość towaru | 50 cm |
| Długość towaru | 70 cm |
| Gramatura materiału | 700 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Wzór | haftowane |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA; CZĘŚĆ OZDOBNA: 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 300 g |
Dywanik bawełniany OLIVIA to praktyczny dodatek, niezbędny w każdej łazience. Chłonna i miękka bawełna o wysokiej gramaturze wykorzystana do jego produkcji sprawia, że dywanik chroni stopy przed chłodem i znakomicie chłonie wodę. Przydaje się szczególnie po wyjściu z prysznica, szybko wchłonie rozchlapaną wodę. Dywanik został ozdobiony haftowanymi subtelnymi paseczkami, które stanowią ozdobny element dywanika, podkreślając jego styl i nadając mu wyjątkowego charakteru. Wybierając dywanik, masz pewność, że znakomicie wkomponuje się w aktualne trendy dekoracji wnętrz oraz zapewni komfort w łazience. Dywanik nie jest podgumowany. Kolekcja obejmuje kilka kolorów. Do dywanika dobierz ręczniki z kolekcji OLIVIA, dzięki temu otrzymasz spójną i elegancką dekorację łazienki.
Dane techniczne:
szerokość: 50 cm
długość: 70 cm
skład: 100% bawełna, część ozdobna: 100% poliester
gramatura: 900 g/m2
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

