

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 386451 |
|---|---|
| Rozmiar | 170 x 210 cm |
| Szerokość towaru | 170 cm |
| Długość towaru | 210 cm |
| Towar dwustronny | Nie |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, matowe, pikowane |
| Wzór | we wzory geometryczne |
| Gramatura materiału | 220 g/m² |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 2692 g |
| Pranie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

