

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 378780 |
|---|---|
| Rozmiar | 220 x 240 cm |
| Szerokość towaru | 220 cm |
| Długość towaru | 240 cm |
| Towar dwustronny | Nie |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, matowe, pikowane, welurowe |
| Wzór | we wzory geometryczne |
| Gramatura materiału | 250 g/m² |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 2560 g |
Dane techniczne:
szerokość: 220 cm
długość: 240 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 250 (wierzch) +75 (wypełnienie) + 120 (spód) g/m2
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować wyłącznie z lewej strony | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

