

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 379781 |
|---|---|
| Rozmiar | 220 x 240 cm |
| Szerokość towaru | 220 cm |
| Długość towaru | 240 cm |
| Towar dwustronny | Nie |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, błyszczące, pikowane |
| Wzór | jednokolorowe |
| Gramatura materiału | 250 g/m² |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 1500 g |
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na

