

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Uwaga na fałszywe strony podszywające się pod naszą firmę.
Oficjalna strona sklepu Eurofirany działa wyłącznie pod adresem: https://www.eurofirany.com.pl
Uwaga na fałszywe strony podszywające się pod naszą firmę.
Oficjalna strona sklepu Eurofirany działa wyłącznie pod adresem: https://www.eurofirany.com.pl
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 440199 |
|---|---|
| Rozmiar | 10 x 16 x 13 cm |
| Szerokość towaru | 10 cm |
| Długość towaru | 16 cm |
| Wysokość towaru | 13 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% ŻYWICA POLIESTROWA |
| Waga netto | 450 g |
Szukasz efektownych drobiazgów, które efektownie podkreślą aranżację wnętrza? Dobierając ceramiczne dekoracje możemy z łatwością odmienić aranżację wnętrza. Ostatnio wśród figurek prym wiodą roślinne i zwierzęce motywy.
Czarna figurka kota sprawdzi się w modnych wnętrzach urządzonych z przepychem, a także w modnym stylu glamour. Figurka ELDO pokryta jest drobnym wzorem w postaci drobnych kuleczek, które pięknie się mienią, co dodaje jej wyjątkowego charakteru.
Spód figurki zaopatrzono w specjalne miękkie zabezpieczenia, chroniące meble przed zarysowaniami. Polecamy pozostałe elementy tej fascynującej kolekcji, inspirowanej modnym stylem botanicznym. Kolekcja ELDO przyciąga uwagę i dodaje stylu każdemu wnętrzu. Jest to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie elegancję i blask w dekoracji swojego domu.
zaleca sie czyszcznie tylko wilgotną, delikatną ściereczką
Dane techniczne:
długość: 16 cm
szerokość: 10 cm
wysokość: 13 cm
skład: 100% żywica poliestrowa


Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty