

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 429041 |
|---|---|
| Rozmiar | 16 x 5 x 21 cm |
| Szerokość towaru | 16 cm |
| Długość towaru | 5 cm |
| Wysokość towaru | 21 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 80% DREWNO, 20% TWORZYWO SZTUCZNE |
| Waga netto | 490 g |
ANIOŁEK - drewniana figurka świąteczna przedstawiająca aniołka z lśniącymi dodatkami, to doskonały wybór, aby uczcić tradycję i podkreślić piękno świąt. Świąteczny ANIOŁEK ze skrzydełkami udekorowanymi błyszczącymi cyrkoniami oraz brokatem to wyjątkowa ozdoba, która wnosi magię i urok Bożego Narodzenia do Twojego domu. Ta delikatna figurka, wykonana z naturalnego drewna, to wyraz tradycji i piękna, który dodaje blasku i elegancji świątecznemu wystrojowi wnętrza.
Dobierz pozostałe dodatki z naszej bogatej oferty świątecznej i pozwól, aby w tym szczególnym czasie Twój dom wypełnił się radosną świąteczną atmosferą.
Dane techniczne:
długość: 16 cm
szerokość: 5 cm
wysokość: 21 cm
skład: drewno

