

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 430575 |
|---|---|
| Rozmiar | 6 x 6 x 15 cm |
| Szerokość towaru | 6 cm |
| Długość towaru | 6 cm |
| Wysokość towaru | 15 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 45% ŻYWICA POLIESTROWA, 55% KAMIEŃ NATURALNY |
| Waga netto | 50 g |
ANIOŁEK - ceramiczna figurka świąteczna przedstawiająca aniołka w złotej koronie i spódniczce, to doskonały wybór, aby uczcić tradycję i podkreślić piękno świąt. Świąteczny ANIOŁEK w złotej koronie trzymający w rekach choinkę to wyjątkowa ozdoba, która wnosi magię i urok Bożego Narodzenia do Twojego domu. Ta delikatna figurka, wykonana z żywicy poliestrowej oraz kamienia naturalnego , to wyraz tradycji i piękna, który dodaje blasku i elegancji świątecznemu wystrojowi wnętrza.
Dobierz pozostałe dodatki z naszej bogatej oferty świątecznej i pozwól, aby w tym szczególnym czasie Twój dom wypełnił się radosną świąteczną atmosferą.
Dane techniczne:
wysokość: 15 cm
skład: 45%- żywica poliestrowa, 55%- kamień naturalny

