

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 430115 |
|---|---|
| Rozmiar | 21 x 7 x 33 cm |
| Szerokość towaru | 21 cm |
| Długość towaru | 7 cm |
| Wysokość towaru | 33 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 85% DREWNO |
| Waga netto | 795 g |
Świąteczna figurka dekoracyjna JELEŃ to dekoracja, która podkreśli atmosferę świąt w każdym pomieszczeniu. Niewielka figurka z naturalnego drewna przedstawia jelenia z srebrnymi rogami i kokardką. Figurka będzie stylowym świątecznym akcentem we wnętrzu; idealnie zaprezentuje się na półce, parapecie, komodzie czy stole. Piękna dekoracja powstała z wysokiej jakości materiałów a jej wykonanie jest wyjątkowo precyzyjne.
Wyjątkowa atmosfera Świąt Bożego Narodzenia wymaga specjalnej oprawy. Świąteczne figurki dekoracyjne to akcenty, które wprowadzają do wnętrza ciepło i radosną atmosferę. Zapoznaj się z naszą kolekcją świątecznych dekoracji, wybierz wyjątkowe dodatki świąteczne i stwórz wnętrze pełne świątecznej magii!
Dane techniczne:
długość: 21 cm
szerokość: 7 cm
wysokość: 33 cm
skład: drewno

