

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 462314 |
|---|---|
| Rozmiar | 24 x 9 x 23 cm |
| Szerokość towaru | 24 cm |
| Długość towaru | 9 cm |
| Wysokość towaru | 23 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | ŻYWICA POLIESTROWA |
| Waga netto | 850 g |
Elegancka i stylowa dekoracja wielkanocna w postaci rodziny zajączków, wykonanych z trwałej żywicy poliestrowej. Ich subtelne, matowe złote wykończenie dodaje im wyrafinowanego charakteru, tworząc harmonijny i luksusowy akcent w świątecznych aranżacjach.
Figurki zachwycają precyzją wykonania oraz delikatnymi detalami, które nadają im wyjątkowy urok. Doskonale komponują się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach, ozdabiając świąteczny stół, komodę lub półkę.
To idealny wybór dla miłośników eleganckich i ponadczasowych dekoracji, które wprowadzają do wnętrza ciepło i świąteczny nastrój!
Dane techniczne:
wysokość: 24 cm
szerokość: 9 cm
długość: 23 cm
skład: 100% żywica poliestrowa

