

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 487369 |
|---|---|
| Rozmiar | 400 x 160 cm |
| Szerokość towaru | 400 cm |
| Wysokość towaru | 160 cm |
| Sposób zawieszenia | taśma/tunel/żabki |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | szyfonowe |
| Wzór | jednokolorowe, modne |
| Gramatura materiału | 60 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
Odkryj subtelne piękno, jakie wniesie do Twojego wnętrza firana wykonana z matowego szyfonu. Jej delikatna, lekko transparentna struktura pozwala na swobodne przenikanie światła, tworząc w pomieszczeniu przytulną i harmonijną atmosferę. Matowa tkanina szyfonowa charakteryzuje się subtelnym, stonowanym wyglądem, który idealnie pasuje zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji. Firana jest gotowa do zawieszenia, co pozwala na łatwe i szybkie odświeżenie wnętrza. Dzięki swojej prostocie i elegancji stanowi doskonały wybór do salonu, sypialni czy jadalni, podkreślając charakter każdego pomieszczenia. To połączenie funkcjonalności z estetyką, które zachwyci każdego miłośnika pięknych detali. Uniwersalna taśma marszcząca z funkcją tunelu daje możliwość zawieszenia zasłony za pomocą żabek, haczyków lub na karniszu drążkowym. Ten sposób zawieszenia jest niezwykle wygodny, i sprawia, że zmiana dekoracji okiennej trwa tylko krótką chwilę.
Przed zmarszczeniem firany na taśmie marszczącej, ważne jest, aby na końcach związać sznurki w supeł, co zabezpieczy je przed wyciągnięciem z taśmy.
Firany na taśmie: mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby firana się kończyła.
Dane techniczne:
szerokość: 400 cm
wysokość: 160 cm
skład: 100% poliester
szerokość taśmy marszczącej: 8 cm
wysokość wypustki nad taśmą: 3 cm
gramatura: 60 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 3%
| Pranie ręcznie | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

