

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 481869 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Sposób zawieszenia | taśma |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | z siatki, bez prasowania |
| Wzór | we wzory geometryczne |
| Gramatura materiału | 105 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
Odmień swoje wnętrze w kilka chwil dzięki tej wyjątkowej firanie o delikatnej strukturze koronki. Lekka tkanina pięknie przepuszczają światło, tworząc w pomieszczeniu ciepłą, przytulną atmosferę.
Dzięki taśmie marszczącej firana jest gotowa do zawieszenia i idealnie układa się na oknie. Firana doskonale komponuje się boho aranżacjami, wnosząc do wnętrza świeżość i harmonię.
Cechy produktu:
typ: firana gotowa
wzór: elegancka,
materiał: delikatny, półtransparentny poliester
lekka, przewiewna tkanina rozświetlająca wnętrze
prosty i szybki montaż
styl: boho
łatwa w pielęgnacji – można prać w pralce
idealna do salonu, sypialni, kuchni czy jadalni
Firany na taśmie: mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby firana się kończyła.
Dane techniczne:
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

