

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 434649 |
|---|---|
| Rozmiar | 350 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 350 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | matowe, etaminowe |
| Wzór | w kropki, jednokolorowe |
| Gramatura materiału | 40 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 300 g |
Firana JULITA uszyta z lekkiego tiulu pokryta w całości, symetrycznie rozmieszczonymi kropkami, doskonale pasuje do większości aranżacji. Firana w białym kolorze, prezentuje się we wnętrzu świeżo i nowocześnie. Półprzezroczysty tiul z drobnymi kropeczkami, świetnie zaprezentuje się zarówno w modnych neoromantycznych, jak i w typowo klasycznych wnętrzach.
Delikatna, półtransparentna tkanina nie zaciemnia wnętrza, dzięki czemu jest ono doświetlone naturalnym światłem, a delikatny deseń w kropki wprowadza do wnętrza świeżość i radosny nastrój. Praktyczne przelotki sprawiają, że zmiana dekoracji trwa tylko krótką chwilę, a po zawieszeniu zasłona układa się w miękkie i równomierne fale.
Firany na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby firana się kończyła
Dane techniczne:
szerokość: 350 cm
wysokość: 250 cm
skład: 100% poliester
ilość przelotek: 20 szt.
średnica przelotki: 4 cm
gramatura materiału: 70 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 5%
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na

