

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 314975 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Sposób zawieszenia | taśma/tunel/żabki |
| Szerokość taśmy | 8 cm |
| Wypustka nad taśmą | 2 cm |
| Wysokość części ozdobnej | 70 cm |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | etaminowe |
| Wzór | jednokolorowe, z falbaną |
| Gramatura materiału | 80 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 700 g |
Poznaj fantastyczną firanę DOLLY z linii DIVA LINE – zaprojektowaną, by cieszyć Twoje oczy! Bazę stanowi gładka i zwiewna biała tkanina, na którą w dolnej części naszyto urocze falbany w hiszpańskim stylu. Firana DOLLY posiada praktyczną taśmę marszczącą z funkcją tunelu, dzięki której masz możliwość zawieszenia firany na karniszu za pomocą żabek/haczyków lub zamocowania jej na karniszu drążkowym. Taka dekoracja pasuje zarówno do wnętrza w stylu romantycznym, neoromantycznym, jak i do stylu glamour.
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm (przed zmarszczeniem)
długość: 250 cm
skład: 100% poliester
szerokość taśmy: 8 cm
wysokość wypustki nad taśmą: 2 cm
gramatura: 80 g/m2
konserwacja: pranie w temp. 30oC
tolerancja: +/- 5%
wysokość części ozdobnej (z falbanami): 70 cm
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na

