

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 434706 |
|---|---|
| Rozmiar | 300 x 300 cm |
| Szerokość towaru | 300 cm |
| Wysokość towaru | 300 cm |
| Sposób zawieszenia | taśma flex |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | z woalu, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe |
| Gramatura materiału | 50 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 700 g |
Delikatne, zwiewne i lekkie firany to element dekoracyjny, który nigdy nie wychodzi z mody! Poznaj firanę gotową SIMONE w kolorze białym uszytą z gładkiego i lekkiego woalu. Firana SIMONE wnosi do wnętrza elegancję i wizualnie odświeża wnętrze. Firanę zaopatrzono w górnej części w praktyczną taśmę flex, którą z łatwością zawiesisz za pomocą agrafek, a zmiana dekoracji zabierze Ci tylko krótką chwilę. Uniwersalna tkanina sprawia, że firana daje możliwości dopasowania do wnętrz w różnych stylach - świetnie się sprawdzi we wnętrzu klasycznym, w stylu eko, skandynawskim, romantycznym, czy klimatach rustykalnych. Taśma flex układa tkaninę w równomierne fale, daje możliwość mocowania na różnych wysokościach, a ponadto pozbawiona jest wypustki nad taśmą, dzięki czemu z łatwością możesz przesuwać firanę po szynie sufitowej.
Przed zmarszczeniem firany na taśmie marszczącej, ważne jest, aby na końcach związać sznurki w supeł, co zabezpieczy je przed wyciągnięciem z taśmy.
Firany na taśmie: mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby firana się kończyła.
Dane techniczne:
szerokość: 300 cm
wysokość: 300 cm
szerokość taśmy marszczącej: 8 cm
wypustka nad taśmą: brak
skład: 100% poliester
tolerancja rozmiaru: +/- 5%
| Pranie ręcznie | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

