

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 362793 |
|---|---|
| Rozmiar | 400 x 145 cm |
| Szerokość towaru | 400 cm |
| Wysokość towaru | 145 cm |
| Sposób zawieszenia | taśma/tunel/żabki |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | z woalu, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 700 g |
Firany na taśmie: mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby firana się kończyła.
Dane techniczne:
szerokość: 400 cm
wysokość: 145 cm
skład: 100% poliester
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na

