

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia
| SKU | 486599 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 270 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 270 cm |
| Sposób zawieszenia | taśma |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | matowe, etaminowe, ekologiczne, gładkie, półprzezroczyste |
| Wzór | jednokolorowe |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 374 g |
Prostolinijną i wdzięczną firanę ELPIDIA w śnieżnobiałym odcieniu bieli uszyto z półtransparentnej matowej etaminy, która bardzo naturalnie zdobi okno. Taka dekoracja to połączenie niezobowiązującej swobody z miejską elegancją. Firana doskonale sprawdzi się w stylu skandynawskim czy rustykalnym, jak i odnajdzie swoje miejsce w pokoju dziecięcym czy sypialni. Wszyta w górnej części uniwersalna taśma marszcząca z funkcją tunelu umożliwia zawieszenie firany za pomocą haczyków, żabek lub na karniszu z drążkiem. Równomierne zmarszczenie firany na całej szerokości pozwala nadać jej naturalny wygląd.
Przed zmarszczeniem firany na taśmie marszczącej, ważne jest, aby na końcach związać sznurki w supeł, co zabezpieczy je przed wyciągnięciem z taśmy.
Firany na taśmie: mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby firana się kończyła.
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
wysokość: 270 cm
skład: 100% poliester - etamina
szerokość taśmy marszczącej: 7 cm
wysokość wypustki nad taśmą: 3 cm
tolerancja rozmiaru: +/- 5 %
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

