

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 483671 |
|---|---|
| Rozmiar | 350 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 350 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | gładkie, szyfonowe |
| Wzór | jednokolorowe |
| Gramatura materiału | 90 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 500 g |
Gładka i prosta biała firana to dekoracja okienna, która wizualnie odświeża wnętrza i sprawdza się w każdej aranżacji. Prostolinijną i wdzięczną dekorację okienną w odcieniu śnieżnej bieli uszyto z półtransparentnej matowej tkaniny szyfonowej, która bardzo naturalnie zdobi okno. Taka dekoracja to połączenie niezobowiązującej, lekkiej swobody z miejską elegancją. Taki dodatek doskonale sprawdza się w stylu angielskim czy prowansalskim, jak i odnajdzie swoje miejsce w sypialni, pokoju dziecięcym czy młodzieżowym. Półtransparentny, gęsto tkany materiał osłania okno przed nadmiarem promieni słonecznych, dlatego polecamy go szczególnie do mocno nasłonecznionych pomieszczeń. Praktyczne przelotki zapewniają szybką i wygodną zmianę dekoracji, a zwiewna i lekka tkanina z praktycznego poliestru daje efekt łagodnych fal, miękko spływających z karnisza.
Firany na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby firana się kończyła
Dane techniczne:
szerokość: 350 cm
wysokość: 250 cm
skład: 100% poliester
ilość przelotek: 16 szt.
średnica przelotki: 4 cm
tolerancja rozmiaru: +/- 3 cm
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

