

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia
| SKU | 453065 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | szenilowe, z siatki, bez prasowania |
| Wzór | we wzory geometryczne, jednokolorowe |
| Gramatura materiału | 180 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 900 g |
Firana NELI o strukturze siateczki szenilowej to praktyczny detal dekoracyjny, który wizualnie odmieni i odświeży wnętrze. Wykonana z wysokiej jakości szenilu, tkanina charakteryzuje się miękką i przyjemną w dotyku fakturą, a zarazem trwałością i odpornością na uszkodzenia.
Co więcej, firana jest uniwersalna, a więc możesz ją zastosować niezależnie od wystroju Twojego wnętrza, gdyż świetnie pasuje zarówno do stylizacji nowoczesnej, jak i tradycyjnej. Firanę bez trudu ułożysz w świetle okna; służą do tego praktyczne metalowe przelotki, dzięki którym tkanina układa się w symetryczne i równe fałdy, ponadto przelotki pozwalają na szybką i sprawną zmianę dekoracji okiennej. Marzysz o firanach, których nie trzeba prasować? Odpocznij od prasowania - wybierz modną, praktyczną i uniwersalną firanę NELI.
Firany na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby firana się kończyła
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
wysokość: 250 cm
ilość przelotek: 8 szt.
średnica przelotki: 4 cm
skład: 100% poliester
tolerancja rozmiaru: +/-3%
| Pranie ręcznie | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

