

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 439361 |
|---|---|
| Rozmiar | 350 x 270 cm |
| Szerokość towaru | 350 cm |
| Wysokość towaru | 270 cm |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | gładkie, szyfonowe |
| Wzór | jednokolorowe, klasyczne |
| Gramatura materiału | 60 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 400 g |
Firanę ARLETA uszyto z efektownej, gładkiej tkaniny o delikatnym połysku. Subtelny materiał zjawiskowo się mieni, dlatego firana pięknie się prezentuje. Firana uszyta z tkaniny o gęstym splocie, osłania i chroni pomieszczenie przed nadmiarem promieni słonecznych, dlatego polecamy ją szczególnie do wnętrz o dużym stopniu nasłonecznienia. Dekoracja idealnie sprawdza się we wnętrzach urządzonych w stylu glamour, jak i tych urządzonych w typowo nowoczesnym stylu. Praktyczne przelotki nadają dekoracji okiennej nowoczesnego charakteru, tworząc po zawieszeniu miękkie i regularne fale. Ten sposób zawieszenia jest niezwykle wygodny, i sprawia, że zmiana dekoracji okiennej trwa tylko krótką chwilę. Idealnie dopasuje się do okna w Twojej sypialni, jadalni czy salonie. Znakomicie prezentuje się sama, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby dobrać do niej wzorzyste lub gładkie zasłony.
Firany na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby firana się kończyła
Dane techniczne:
szerokość: 350 cm
wysokość: 270 cm
skład: 100% poliester
ilość przelotek: 20 szt
średnica przelotki: 4 cm
tolerancja rozmiaru: +/- 5%
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

