

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 484791 |
|---|---|
| Rozmiar | 400 x 160 cm |
| Szerokość towaru | 400 cm |
| Wysokość towaru | 160 cm |
| Sposób zawieszenia | taśma/tunel/żabki |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | szyfonowe |
| Wzór | z falbaną |
| Gramatura materiału | 60 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 800 g |
Nadaj swojemu wnętrzu wyjątkowej lekkości i blasku dzięki firanie gotowej uszytej z delikatnej, półprzezroczystej tkaniny szyfonowej. Cała powierzchnia materiału została subtelnie ozdobiona drobnymi, lśniącymi kryształkami, które pięknie odbijają światło i tworzą efekt eleganckiej dekoracji okna. To doskonały wybór zarówno do salonu, jak i sypialni, gdzie zależy Ci na połączeniu prostoty i odrobiny luksusu.
Firany posiadają taśmę marszczącą z funkcją tunelu, która umożliwia zawieszenie zarówno na żabki, jak i bezpośrednio na karnisz drążkowy.
Przed zmarszczeniem firany na taśmie marszczącej, ważne jest, aby na końcach związać sznurki w supeł, co zabezpieczy je przed wyciągnięciem z taśmy.
Cechy produktu:
tkanina: szyfonowa, lekka i zwiewna
zdobienie: drobne kryształki na całej powierzchni
gotowa do powieszenia
elegancki, ponadczasowy styl
Firany na taśmie: mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby firana się kończyła.
Dane techniczne:
szerokość: 400 cm
wysokość: 160 cm
skład: 100% poliester
szerokość taśmy marszczącej: 8 cm
wysokość wypustki nad taśmą: 3 cm
gramatura: 60 g/m2
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

