

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 471607 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | szyfonowe |
| Wzór | jednokolorowe, z cyrkoniami |
| Gramatura materiału | 60 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 300 g |
Nadaj swojemu wnętrzu wyjątkowej lekkości i blasku dzięki firanie gotowej uszytej z delikatnej, półprzezroczystej tkaniny szyfonowej. Cała powierzchnia materiału została subtelnie ozdobiona drobnymi, lśniącymi kryształkami, które pięknie odbijają światło i tworzą efekt eleganckiej dekoracji okna. Firana wyróżnia się praktycznym systemem zawieszenia – przelotkami, które pozwalają szybko i wygodnie umieścić ją na karniszu oraz nadają dekoracji nowoczesny charakter. To doskonały wybór zarówno do salonu, jak i sypialni, gdzie zależy Ci na połączeniu prostoty i odrobiny luksusu.
Cechy produktu:
tkanina: szyfonowa, lekka i zwiewna
zdobienie: drobne kryształki na całej powierzchni
sposób zawieszenia: przelotki (metalowe oczka)
gotowa do powieszenia
elegancki, ponadczasowy styl
Firany na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby firana się kończyła
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
wysokość: 250 cm
skład: 100% poliester
ilość przelotek: 8 szt.
średnica przelotki: 4 cm
tolerancja rozmiaru: +/- 3%
| Prasować bez pary | |
| Pranie ręcznie | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Prasować wyłącznie z lewej strony | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

