

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 464328 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | żakardowe |
| Wzór | roślinne, w kwiaty, jednokolorowe |
| Gramatura materiału | 105 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
Gotowa firana żakardowa o eleganckim designie, zdobiona subtelnym roślinnym motywem, który nadaje wnętrzu lekkości i naturalnego uroku. Wykonana z wysokiej jakości żakardowej tkaniny, zapewnia doskonałe doświetlenie pomieszczenia, jednocześnie gwarantując prywatność. Praktyczne przelotki umożliwiają szybkie i wygodne zawieszenie na karniszu, a także eleganckie układanie się firany w miękkie fale. Idealna do salonu, sypialni lub jadalni, harmonijnie komponuje się zarówno z klasycznymi, jak i nowoczesnymi aranżacjami wnętrz.
Firany na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby firana się kończyła
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
wysokość: 250 cm
skład: 100% poliester
średnica przelotki 4 cm
ilość przelotek: 8 szt
tolerancja rozmiaru: +/- 3 cm
| Pranie ręcznie | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

