

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 433845 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | błyszczące, etaminowe |
| Wzór | w kwiaty, z nadrukiem |
| Gramatura materiału | 80 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 300 g |
Firana ANITA wykonana z lekkiej etaminy i ozdobiona jasnozłotym nadrukiem kwiatowym to piękna ozdoba okienna, która emanuje subtelnością i elegancją.
Firana została wykonana z delikatnej i przezroczystej etaminy, która jest lekka i ma subtelną fakturę. Etamina jest tkaniną popularnie używaną do dekoracji okien, ponieważ pozwala na delikatne osłonięcie wnętrza przed nadmiarem słońca, dlatego polecamy ją szczególnie do mocno nasłonecznionych wnętrz.
Jasnozłoty nadruk na firanie nadaje dekoracji wyjątkowego uroku i delikatności. Kwiaty tworzą harmonijny wzór na tkaninie. Jasnozłoty nadruk jest subtelny i elegancki, co sprawia, że firana pasuje zarówno do wnętrz w stylu glamour, jak i do wnętrz neoromantycznych. Firana może być używana jako ozdoba okienna w sypialni, salonie, jadalni lub innych pomieszczeniach.
Praktyczne przelotki sprawiają, że zmiana dekoracji trwa tylko krótką chwilę, a firana po zawieszeniu na karniszu układa się w miękkie i regularne fale. Znakomicie prezentuje się sama, jak i w towarzystwie dobranych zasłon. Zdecyduj sama!
Firany na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby firana się kończyła
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
wysokość: 250 cm
skład: 100% poliester
ilość przelotek: 8 szt. (kolor przelotek złoty)
średnica przelotki: 4 cm
gramatura: 80 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 5%
| Pranie ręcznie | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Prasować wyłącznie z lewej strony | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na

