

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 91846 |
|---|---|
| Rozmiar | 350 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 350 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Średnica wew. przelotki | 4 cm |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | etaminowe, gładkie, półprzezroczyste |
| Wzór | jednokolorowe, w deszczyk, klasyczne |
| Gramatura materiału | 50 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 700 g |
Lekka i delikatna firana w odcieniu kremowym to stylowy i ponadczasowy element dekoracji każdego wnętrza. Uszyta z tkaniny o strukturze deszczyku (wzór biegnący pionowo) z lekkim połyskiem, delikatnie osłaniającej wnętrze, chroni je przed nadmiarem promieni słonecznych. Osadzone w górnej części praktyczne przelotki nadają dekoracji okiennej nowoczesnego charakteru i miękko otulają okno. Idealnie dopasuje się do okna w Twojej sypialni, jadalni czy salonie. Znakomicie prezentuje się sama, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby dobrać do niej wzorzyste lub gładkie zasłony. Zdecyduj sama!
Firany na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby firana się kończyła
Dane techniczne:
szerokość: 350 cm
wysokość: 250 cm
skład: 100% poliester
ilość przelotek: 16 szt.
średnica przelotki: 4 cm
gramatura: 50 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 5%
konserwacja: prać w temp. 30o
| Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

