

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 491510 |
|---|---|
| Rozmiar | 450 x 165 cm |
| Szerokość towaru | 450 cm |
| Wysokość towaru | 165 cm |
| Sposób zawieszenia | taśma/tunel/żabki |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | matowe, z gipiurą, z markizety |
| Wzór | z aplikacją, klasyczne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Waga netto | 700 g |
Stylowa firana uszyta z wysokiej jakości markizety, charakteryzującej się lekką, drobną strukturą i doskonałą przepuszczalnością światła. Tkanina nadaje wnętrzu świeżości i elegancji, jednocześnie zapewniając subtelną osłonę okna.
Dolna część firany została efektownie zdobiona ażurową gipiurą o klasycznym, dekoracyjnym wzorze, który przyciąga wzrok i stanowi wyjątkowy element aranżacji. Precyzyjne wykonanie gipiury podkreśla elegancki charakter firany i sprawia, że całość prezentuje się bardzo estetycznie.
Zastosowana taśma marszcząca umożliwia łatwe zawieszenie firany na żabkach, haczykach lub na tunelu, a także pozwala na regulację stopnia marszczenia według własnych preferencji. Firana idealnie sprawdzi się w salonie, sypialni czy jadalni, doskonale komponując się z klasycznymi i nowoczesnymi wnętrzami.
Cechy produktu:Firany na taśmie: mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby firana się kończyła.
Dane techniczne:
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

