

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 491511 |
|---|---|
| Rozmiar | 480 x 165 cm |
| Szerokość towaru | 480 cm |
| Wysokość towaru | 165 cm |
| Sposób zawieszenia | taśma/tunel/żabki |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | aden |
| Wzór | w kwiaty, haftowane, w deszczyk |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Waga netto | 700 g |
Elegancka firana wykonana z matowej tkaniny typu aden, wyróżniającej się subtelnym efektem deszczyku, który nadaje materiałowi delikatnej struktury i lekkości. Tkanina pięknie przepuszcza światło dzienne, tworząc jasną i przytulną atmosferę we wnętrzu, jednocześnie zachowując elegancki wygląd.
Firana została ozdobiona dekoracyjnym haftem, który dodaje jej klasycznego i wyrafinowanego charakteru. Dolna krawędź wykończona jest falą, dzięki czemu firana prezentuje się niezwykle efektownie. Specjalna konstrukcja sprawia, że firana naturalnie układa się w łuk, nadając aranżacji okiennej lekkości i harmonii.
To doskonały wybór do salonu, sypialni lub jadalni – zarówno do wnętrz klasycznych, jak i eleganckich, nowoczesnych przestrzeni.
Cechy produktu:Firany na taśmie: mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby firana się kończyła.
Dane techniczne:
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

