Katalog_jesień
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.  • slid
  • slid
  • slid
wsteczwsteczEurofirany i eva minge

Eurofirany i eva minge


Eurofirany i Eva Minge

Najnowsze trendy w aranżacji wnętrz oraz nowatorskie rozwiązania w zakresie łączenia kolorów i tkanin z elementami dekoracyjnymi zaprezentowaliśmy w dniach 15-17.09.2009 roku podczas dorocznego spotkania z Klientami firmy Eurofirany. Gościem specjalnym spotkania była jedna z najbardziej rozpoznawalnych w kraju i za granicą projektantek ostatnich lat, nazywana często polską Donatellą Versace - Eva Minge. Od wielu lat zajmuje się ona modą oraz luksusowym wzornictwem przemysłowym.

Eva Minge to ekskluzywna linia skierowana do osób pragnących wyróżnić się przemyślanym i oryginalnym wizerunkiem. Jej nazwisko nadaje rangę i prestiż. Projektantka współpracuje z osobami z kręgu dyplomacji oraz biznesu, jak również ze stylistami i gwiazdami estrady. Kilka lat współtworzyła garderobę i wizerunek Jolanty Kwaśniewskiej. Specjalnie dla naszych klientów pani Eva Minge poprowadziła szkolenie „Trendy w aranżacji wnętrz i koloroterapia”.

W lutym 2010 przedstawimy Państwu prestiżową kolekcję tkanin sygnowaną przez tę projektantkę (Italissima Home by Eva Minge) skierowaną do najbardziej wymagającej grupy klientów.
 


DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 25 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu