• slid
  • slid
  • slid
  • slid
wsteczwsteczEurofirany i eva minge

Eurofirany i eva minge


Eurofirany i Eva Minge

Najnowsze trendy w aranżacji wnętrz oraz nowatorskie rozwiązania w zakresie łączenia kolorów i tkanin z elementami dekoracyjnymi zaprezentowaliśmy w dniach 15-17.09.2009 roku podczas dorocznego spotkania z Klientami firmy Eurofirany. Gościem specjalnym spotkania była jedna z najbardziej rozpoznawalnych w kraju i za granicą projektantek ostatnich lat, nazywana często polską Donatellą Versace - Eva Minge. Od wielu lat zajmuje się ona modą oraz luksusowym wzornictwem przemysłowym.

Eva Minge to ekskluzywna linia skierowana do osób pragnących wyróżnić się przemyślanym i oryginalnym wizerunkiem. Jej nazwisko nadaje rangę i prestiż. Projektantka współpracuje z osobami z kręgu dyplomacji oraz biznesu, jak również ze stylistami i gwiazdami estrady. Kilka lat współtworzyła garderobę i wizerunek Jolanty Kwaśniewskiej. Specjalnie dla naszych klientów pani Eva Minge poprowadziła szkolenie „Trendy w aranżacji wnętrz i koloroterapia”.

W lutym 2010 przedstawimy Państwu prestiżową kolekcję tkanin sygnowaną przez tę projektantkę (Italissima Home by Eva Minge) skierowaną do najbardziej wymagającej grupy klientów.