

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 451917 |
|---|---|
| Rozmiar | 60 cm |
| Długość towaru | 60 cm |
| Długość kwiatu | 8 cm |
| Średnica kwiatu | 9 cm |
| Długość łodygi | 28 cm |
| Długość części ozdobnej | 32 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 80% TWORZYWO SZTUCZNE, 10% METAL, 10% PAPIER |
| Waga netto | 85 g |
Trwałe sztuczne kwiaty dekoracyjne pozwalają stworzyć kompozycje i bukiety, których urok nie znika z upływem czasu. Gałązka z kulistymi dmuchawcami wykonana z niezwykłą dbałością o detale, zachwyca naturalnym pięknem, delikatną barwą i jest idealnym pomysłem na harmonijne dopełnienie wystroju wnętrza. Te kwiaty najlepiej podkreślą urok wnętrz rustykalnych, romantycznych czy w stylu boho.
Gałązka znakomicie sprawdzi się jako składnik kwiatowych kompozycji i bukietów. Sztuczne kwiaty nie więdną, a giętkie łodygi pozwalają na dowolne kształtowanie, co zapewnia idealną formę bukietu czy kompozycji. Ogromną zaletą kwiatów syntetycznych jest fakt, że zawsze wyglądają świeżo i nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Syntetyczne kwiaty idealnie nadają się do wystroju wnętrz, wnoszą do wnętrza świeżość i cieszą oko niezależnie od pory roku.
Dane techniczne:
wysokość całkowita: 60 cm
długość z kwiatkami: 32 cm
średnica kwiatka: 9 cm
skład: 80% tworzywo sztuczne, 10% metal, 10% papier

