

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 429901 |
|---|---|
| Rozmiar | 6 x 6 x 10 cm |
| Szerokość towaru | 6 cm |
| Długość towaru | 6 cm |
| Wysokość towaru | 10 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | SZKŁO |
| Waga netto | 62.5 g |
Szklany muchomorek to tradycyjna ozdoba świąteczna, która wraca do łask! Uroczy grzybek wykonany ze szkła sprawi, że przeniesiesz się myślami w świąteczny nastrój zapamiętany z dzieciństwa. Szklana ozdoba choinkowa w kształcie muchomorka, przypomni wieszane w dzieciństwie na choince ozdoby świąteczne; bombki, cukierki, orzechy i szyszki. Czerwony muchomor w białe kropki pochodzi z lasu, dlatego przeniesiony na świąteczne drzewko znakomicie komponuje się z zielonymi iglastymi gałązkami i szyszkami.

