

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia
| SKU | 478112 |
|---|---|
| Rozmiar | 150 x 200 cm |
| Szerokość towaru | 150 cm |
| Długość towaru | 200 cm |
| Gramatura materiału | 200 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe |
| Wzór | jednokolorowe, klasyczne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Waga netto | 630 g |
Wyjątkowo miękki i lekki koc SIMPLE, który znakomicie sprawdzi się jako niezwykle miłe okrycie w chłodne wieczory oraz jako okrycie łóżka. Gładki wzór, bez zdobień wpasuje się w każdą aranżację. Przyda się także na balkonie lub tarasie. Wykonany z wysokiej jakości włókien syntetycznych jest doskonałą alternatywą dla osób uczulonych na wełnę lub osób z wrażliwą skórą. Gładki i jednolity beżowy odcień z będzie pasował do wystroju Twojej sypialni.
Dane techniczne:
szerokość: 150 cm
długość: 200 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 200g/m2
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

