

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia
| SKU | 483771 |
|---|---|
| Rozmiar | 220 x 200 cm |
| Szerokość towaru | 220 cm |
| Długość towaru | 200 cm |
| Gramatura materiału | 300 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe, flano |
| Wzór | 3d |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
Koc polarowy typu flano to połączenie komfortu i nowoczesnego wzornictwa. Miękka, przyjemna w dotyku tkanina polarowa gwarantuje ciepło i wygodę, a wytłaczany wzór poziomych pasów z efektem 3D nadaje całości elegancji i unikalnego charakteru. To nie tylko praktyczny koc, ale także stylowy element dekoracyjny, który podkreśli wygląd Twojego wnętrza.
Cechy produktu:
materiał: wysokiej jakości polar flano,
niezwykle miękki i przyjemny w dotyku,
zdobiony tłoczonym wzorem poziomych pasów 3D,
lekki i jednocześnie zapewniający ciepło,
elegancki dodatek do salonu lub sypialni.
Dane techniczne:
szerokość: 200 cm
długość: 220 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 260 g/m2

