

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 432654 |
|---|---|
| Rozmiar | 220 x 240 cm |
| Szerokość towaru | 220 cm |
| Długość towaru | 240 cm |
| Gramatura materiału | 450 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, poliestrowe, akrylowe, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe, z frędzlami |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 58% BAWEŁNA, 32% AKRYL, 10% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 2400 g |
Miękkie i miłe w dotyku koce i pledy to znakomite okrycie na chłodniejsze wieczory. Koc AKRYL wykonany jest z mięciutkiej, aksamitnej w dotyku tkaniny. Zakończony z dwóch stron miękkimi frędzlami, doda charakteru każdej sypialni. Duży rozmiar 220x240 cm sprawia, że koc idealnie sprawdza się jako narzuta na łóżko. A może podarujesz go komuś bliskiemu, komu potrzebna jest odrobina ciepła w sypialni?
Dane techniczne:
szerokość: 220 cm
długość: 240 cm
skład: 58% bawełna, 32% akryl, 10% poliester
gramatura: 450 g/m2
| Pranie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Ostrożne użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

