

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 476070 |
|---|---|
| Rozmiar | 200 x 220 cm |
| Szerokość towaru | 200 cm |
| Długość towaru | 220 cm |
| Gramatura materiału | 340 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe |
| Wzór | jednokolorowe, klasyczne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Waga netto | 1650 g |
Koc flano CARO z kolekcji design 91 to elegancki i wygodny dodatek, który wnosi do każdego wnętrza odrobinę luksusu i komfortu. Wykonany z miękkiego flano, koc charakteryzuje się przyjemną w dotyku powierzchnią, która zapewnia ciepło i przytulność w chłodne dni. Materiał typu flano doskonale zatrzymuje ciepło, jest bardzo lekki, co ułatwia jego przenoszenie oraz materiał ten jest wytrzymały, co sprawia, że koc flano może służyć przez długi czas. Jednokolorowy design w połączeniu z subtelnym, wytłaczanym wzorem dodaje mu eleganckiego i nowoczesnego wyglądu. Idealny do użycia na kanapie, fotelu czy łóżku, koc doskonale komponuje się z różnymi aranżacjami wnętrz, tworząc ciepłą i stylową atmosferę.
Dane techniczne:
szerokość: 200 cm
długość: 220 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 340 g/m2
temperatura prania: 30°C
tolerancja rozmiaru: +/-3%
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

