

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 479737 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 270 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 270 cm |
| Sposób zawieszenia | taśma/tunel/żabki |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | szyfonowe |
| Wzór | w kwiaty, designerskie, 3d, z aplikacją, modne, w róże, ekskluzywny |
| Gramatura materiału | 60 g/m² |
| Jednostka miary | kpl. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 500 g |
Najwyższa jakość tkanin, nietuzinkowe, odważne desenie i fantazyjne motywy zgodne z najnowszymi, światowymi trendami, to wyróżniki najnowszej kolekcji zasłon i firan sygnowanych przez Ewę Minge. Poznaj kolekcję oryginalnych dekoracji zaprojektowanych dla Eurofiran przez światowej sławy projektantkę mody.
Firany na taśmie: mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby firana się kończyła.
szerokość: 140 cm
wysokość: 270 cm
| Pranie ręcznie | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

