

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 473377 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 300 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Długość towaru | 300 cm |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe |
| Wzór | jednokolorowe, ekskluzywny |
| Plamoodporność | Nie |
| Gramatura materiału | 220 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
Wprowadź do swojej jadalni odrobinę luksusu. Obrus wykonany jest z tkaniny o delikatnym, satynowym połysku, który nadaje stołowi elegancki wygląd i subtelnie odbija światło.
Całość dopełnia bieżnik w jaśniejszej tonacji, ozdobiony splotem w prążki przetykanym błyszczącą, złotą nicią, który tworzy wyjątkowy, subtelny kontrast i dodaje całości świątecznego charakteru.
Cechy produktu:
Obrus z tkaniny o satynowym połysku – elegancki i przyjemny w dotyku
Bieżnik w jaśniejszym odcieniu z dekoracyjnym splotem w prążki
Bieżnik przetykany błyszczącą złotą nicią – subtelny kontrast
Idealny do świątecznego i uroczystego nakrycia stołu
Starannie wykończone brzegi
Łatwy w pielęgnacji – można prać w pralce
Dane techniczne:
Obrus:
Bieżnik:

